Gjuha:
×
Etiketë: Këngëtarja
Lajme21 Gusht 2020
Lajm i hidhur për të gjithë artin fierak. Pas një beteje të gjatë, rreth 4 javore, dhe prej tre ditësh e intubuar në spital nga Covid19, ka humbur jetën këngëtarja e njohur e muzikës myzaqere...
Vip15 Gusht 2020
Këngëtarja e kosovare, Adelina Emini, ka bërë të ditur se është infektuar me virusin COVID-19. Ajo përmes një postimi në Facebook ka thënë se është mirë me shëndet, por familjarët e saj janë përballur me...
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
Reperja amerikane Megan Thee Stallion ka thënë se është e lumtur që është gjallë pasi u qëllua me armë. Megjithatë, këngëtarja ka dhënë pak detaje për dëmtimet e saj ose si ndodhi ngjarja. Megan tha që...
Vip08 Korrik 2020
Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një apeli për kujdes në llogarinë e saj në facebook, ndërsa dhe ka treguar disa nga simptomat së...
Vip25 Qershor 2020
Pas ndodhive të ditës së djeshme rreth aktakuzës së ngritu për Thaçin e Veselin, reagimet kanë qenë të shumta, shkruan GazetaBlic.E për këtë ka reaguar ashpër këngëtarja Gjira Kajtazi e cila ka bërë dhe një...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Në momentin kur krerët e Parlamentit dhe të partisë së saj e uronin Ylfete Fanajn për zgjedhjen e saj kryetare e Parlamentit të Kantonit të Lucernit, këngëtarja zvicerane doli në skenë, duke kënduar këngën e...
Vip17 Qershor 2020
Këngëtarja, Adelina Berisha ka shprehur pakënaqesinë e saj për MSH.Udhëheqja nga ministri Armend Zemaj siç duket nuk është duke i pëlqyer. Me një postim në Facebook, ajo ka shkruar se na nevojitet ish ministri Vitia....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.