×
 • Vip
 • Vip

  Këngëtarja e njohur: Ne kemi nevojë për ty Arben Vitia

  FrontOnline
  17 Qershor 2020

  Këngëtarja, Adelina Berisha ka shprehur pakënaqesinë e saj për MSH.Udhëheqja nga ministri Armend Zemaj siç duket nuk është duke i pëlqyer.

  Me një postim në Facebook, ajo ka shkruar se na nevojitet ish ministri Vitia.

  ‘I nderuar Doktorr, ne kemi nevoje per ty Arben Vitia’, ka shkruar ajo.

  Curri: Atdheu dhe Xhuli ia kaluan për shpejtësi të krijimit të lidhjes, Vivien dhe Getinjos (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Vip22 Prill 2024
  Duket se vajzat e “BBVA” nuk po e kontrollojnë vetën gjatë debateve. Madje në një moment të fundit ato kanë eskaluar tërësisht....
  Vip22 Prill 2024
  Modelja shumë e dashur, Arbenita Ismajli, merr përherë vëmendje me çdo postim që bën në rrjete sociale. Ajo e ka bërë këtë...
  Vip22 Prill 2024
  Repers Nicki Minaj i ndodhi e papritura derisa ishte duke performuar në skenë. Në një video të shpërndarë nga Pop Crave në...
  Të tjera
  Lajme22 Prill 2024
  Pas dështimit të zgjedhjeve në veri, analisti Visar Ymeri ka thënë se nuk është “sovrane” qeverisja në atë vend ku kundërshtohet nga...
  Lajme22 Prill 2024
  Antigona Emini, aktiviste e PDK-së, është ndarë nga jeta në moshë të re. Dega e PDK-së në Gjilan ka shprehur ngushëllime për...
  Lajme22 Prill 2024
  Me Fahrije Hoti, Shyhrete Tahirin në njërën anë, e me Vasfije Krasniqin e Elhame Muçollin në anën tjetër, presidentja Vjosa Osmani paralajmëroi...
  Sport22 Prill 2024
  Gazetari italian Mirko Di Natale ka konfirmuar se Juventusi ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit kosovar Edon Zhegrova. ‘Bianconerët’ janë duke...
  Lajme22 Prill 2024
  Nol Nushi nga PSD-ja ka thënë që Partia Demokratike e Kosovës ka rënë në lojën e kryeministrit, Albin Kurti dhe se PDK-ja...
  Lajme22 Prill 2024
  Situata në Kosovë u diskutua në seancën e Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Vendi u përfaqësua nga presidentja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.