Vip

Këngëtarja e njohur: Ne kemi nevojë për ty Arben Vitia

Këngëtarja e njohur: Ne kemi nevojë për ty Arben Vitia
11:18 | 17 Qershor 2020

Këngëtarja, Adelina Berisha ka shprehur pakënaqesinë e saj për MSH.Udhëheqja nga ministri Armend Zemaj siç duket nuk është duke i pëlqyer.

Me një postim në Facebook, ajo ka shkruar se na nevojitet ish ministri Vitia.

‘I nderuar Doktorr, ne kemi nevoje per ty Arben Vitia’, ka shkruar ajo.

Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion

Të tjera