×
 • Lajme
 • Lajme

  Pompa e derivateve me çmimet më të lira në Kosovë

  FrontOnline
  01 Shkurt 2024

  Vizat janë liberalizu, tashmë halli i vetëm është – ku po shkojmë, normal edhe me i mbledhë të hollat. E për t’u nisur në vendin që duam të vizitojmë, mbushja e rezervuarit plot është një pikënisje mjaft e mirë, dhe për këtë e kemi një mik të hatashëm që na furnizon me derivate-

  PETROL COMPANY.

  Petrol Company është pompa më e lirë e derivateve në mbarë vendin, derivatet e të cilës na çojnë kilometra e kilometra, e normal dikur edhe harxhohet rezervuari, se rezervuarat e veturave nuk kanë më vend, jo për arsye se po digjen shumë shpejt derivatet; por pjesën tjetër të rrugës e mbushni nëpër pompat në Evropë, ku do ta kuptoni se Petrol Company nuk dallon për nga shërbimet}.

  Plus atë, ajo që e bën akoma edhe më superiore këtë pompë të derivateve është, se nëse e ke kartelën VIP, merr edhe më shumë zbritje, po edhe nëse nuk e ke, mund të pajisesh me të fare lehtë.

  Po ashtu, mund ta shkarkosh aplikacionin dhe të informohesh i/e pari/a për të gjitha ofertat dhe zbritjet që i ka.

  Prince Coffee House tani edhe në Lipjan
  Nga Rubrika
  Lajme25 Maj 2024
  Ata që ranë për çlirim, tani përkujtohen në mënyra të ndryshme. Një prej tyre është edhe dhurimi i gjakut, siç veprohet tash...
  Lajme25 Maj 2024
  Letra drejtuar liderëve të partive parlamentare nga ana e kreut të PDK-së, Memli Krasniqi po vlerësohet si test i gatishmërisë së partive...
  Lajme25 Maj 2024
  E përditshmja amerikane, “The New York Times”, ka publikuar një artikull të gjatë për Richard Grenellin. Gazeta ka biseduar me 40 persona,...
  Të tjera
  Sport25 Maj 2024
  Kaiserslautern dhe Bayer Leverkuseni po përballen në kuadër të finales së Kupës së Gjermanisë për sezonin 2023/2024. ‘Aspirinat’ e kanë gjetur veten...
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën dy persona janë vrarë pasi një dyqan i mbushur me njerëz në qytetin ukrainas të Kharkiv u godit nga sulmet...
  Lajme25 Maj 2024
  Me një organizim nga PDK-ja, sot në Finlandë, u themelua Këshilli për Organizimin e Kuvendit të partisë atje. Ky këshill prej 24...
  Lajme25 Maj 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, në kuadër të vizitës zyrtare në Uashington D.C mbajti një ligjëratë...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka bërë të ditur se me ftesë të Federatës së Çiklizmit të Kosovës dhe grupit...
  Sport25 Maj 2024
  Është mbyllur xhiro e fundit e Superligës së Kosovës në futboll, ku Ballkani e ka mposhtur Prishtinën, ndërsa Gjilani e ka siguruar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.