×
 • Lajme
 • Lajme

  Big Brother VIP Albania në NimiTV

  FrontOnline
  25 Janar 2024

  NimiTV sjellë emocionet e Big Brother Albania VIP Live për audiencën në të gjithë Evropën.

  NimiTV ofron qasje të plotë në Big Brother VIP Albania Live, duke siguruar që shikuesit të

  mos humbin asnjë moment të dramës, aleancave dhe surprizave brenda shtëpisë së Big Brother.

  Një nga veçoritë kyçe që dallon NimiTV është angazhimi i saj për të ofruar një abonim të lirë dhe mënyrë të përshtatshme shikimi. Abonentët mund të shijojnë transmetimet e Big Brother VIP Albania në disa pajisje, nga televizorët e zgjuar deri te telefonat mobil, duke u lejuar të mbeten të lidhur dhe të angazhuar kudo që shkojnë.

  Nimi TV Big Brother Albania 2

  Kjo aftësi për transmetim në disa pajisje shton (shqip tv app) një dimension të ri në mënyrën se si audiencat ndërveprojnë me emisionin e tyre të preferuar.

  NimiTV ka projektuar paketa ekskluzive për të shërbyer preferencat e ndryshme të audiencës së saj. Abonimi për Big Brother VIP Albania vjen së bashku me qasjen në ligat e futbollit, kanale shqiptare dhe filma (kanale live shqip)

  Abonohuni në NimiTV sot dhe filloni një udhëtim të pakufizuar argëtimi.

  Vizito nimitv.com

  KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme25 Maj 2024
  Agjencia France Presse (AFP) ka raportuar për procesin e regjistrimit të popullsisë në Kosovës.  në raportin e tyre thuhet se popullsia në...
  Lajme25 Maj 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se procesi i regjistrimit të popullsisë për 50 ditë, nga rreth 2600 regjistrues në 38...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka njoftuar se nesër, më 26 maj përfundon afati për të aplikuar në konkursin e...
  Të tjera
  Vip25 Maj 2024
  Një nga finalistët që u eliminuar nga ‘BBVA’ është Meriton Mjekiqi. Teksa ishte në studio atë e ka befasuar nëna e tij....
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën 8 persona mbetën të plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Durrës, pasi u përfshinë në një aksident masiv. Ngjarja...
  Lajme25 Maj 2024
  Ata që ranë për çlirim, tani përkujtohen në mënyra të ndryshme. Një prej tyre është edhe dhurimi i gjakut, siç veprohet tash...
  Lajme25 Maj 2024
  Letra drejtuar liderëve të partive parlamentare nga ana e kreut të PDK-së, Memli Krasniqi po vlerësohet si test i gatishmërisë së partive...
  Vip25 Maj 2024
  Në një ndër netët më emocionuese të televizionit shqiptar, prezantuesi i njohur Meriton Mjekiqi është shpallur banori i parë që largohet nga...
  Lajme25 Maj 2024
  E përditshmja amerikane, “The New York Times”, ka publikuar një artikull të gjatë për Richard Grenellin. Gazeta ka biseduar me 40 persona,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.