Front TV

Katër të vdekur brenda ditës nga COVID-19 në Kosovë

Katër të vdekur brenda ditës nga COVID-19 në Kosovë
15:14 | 29 Korrik 2020

Katër persona të infektuar me coronavirus kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, duke e çuar në 196 numrin e përgjithshëm të të vdekurve, raporton Front Online.

Lajmin e ka bërë të ditur drejtori i IKShPK-së, Naser Ramadani në një paraqitje për media.

Ndërsa, 194 taste të reja të infektuara me Covid-19  janë raportuar të mërkurën në Kosovë./FrontOnline/

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/725116974722951/?__tn__=%2CdkC-R&eid=ARBt1qiozpwRiabfmOC4SydZGb91XTAJMGvzMZ-3uIN0MyW-PYp4d7fa_IeeILiPnNYeSk4W5hEj1jDJ&hc_ref=ARQxsljQkVJQHTi4u_dqN1Mv_fklkTFsUYeDV54W-bGF6AgoRBjHNNpM6FSP28KiIQQ

 

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera