×
 • Lajme
 • Front TV
 • Front TV

  Katër të vdekur brenda ditës nga COVID-19 në Kosovë

  FrontOnline
  29 Korrik 2020

  Katër persona të infektuar me coronavirus kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, duke e çuar në 196 numrin e përgjithshëm të të vdekurve, raporton Front Online.

  Lajmin e ka bërë të ditur drejtori i IKShPK-së, Naser Ramadani në një paraqitje për media.

  Ndërsa, 194 taste të reja të infektuara me Covid-19  janë raportuar të mërkurën në Kosovë./FrontOnline/

  https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/725116974722951/?__tn__=%2CdkC-R&eid=ARBt1qiozpwRiabfmOC4SydZGb91XTAJMGvzMZ-3uIN0MyW-PYp4d7fa_IeeILiPnNYeSk4W5hEj1jDJ&hc_ref=ARQxsljQkVJQHTi4u_dqN1Mv_fklkTFsUYeDV54W-bGF6AgoRBjHNNpM6FSP28KiIQQ

   

  Me ofertat e “Sharr Travel”, vetëm sot 300 qytetarë udhëtojnë drejtë Shqipërisë
  Nga Rubrika
  Lajme22 Prill 2024
  Ish-ambasador i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho ka folur në lidhje me paraqitjen e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani në OKB, duke...
  Lajme22 Prill 2024
  Një person e ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pasditen e sotme në Lipjan. Rasti ka ndodhur...
  Lajme22 Prill 2024
  “Mbretëria e Bashkuar është një mbështetëse e kahershme e sovranitetit dhe pavarësisë së Kosovës”, ishte i prerë përfaqësuesi i Mbretërisë së Bashkuar...
  Të tjera
  Lajme22 Prill 2024
  Pas dështimit të zgjedhjeve në veri, analisti Visar Ymeri ka thënë se nuk është “sovrane” qeverisja në atë vend ku kundërshtohet nga...
  Lajme22 Prill 2024
  Antigona Emini, aktiviste e PDK-së, është ndarë nga jeta në moshë të re. Dega e PDK-së në Gjilan ka shprehur ngushëllime për...
  Lajme22 Prill 2024
  Me Fahrije Hoti, Shyhrete Tahirin në njërën anë, e me Vasfije Krasniqin e Elhame Muçollin në anën tjetër, presidentja Vjosa Osmani paralajmëroi...
  Sport22 Prill 2024
  Gazetari italian Mirko Di Natale ka konfirmuar se Juventusi ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit kosovar Edon Zhegrova. ‘Bianconerët’ janë duke...
  Lajme22 Prill 2024
  Nol Nushi nga PSD-ja ka thënë që Partia Demokratike e Kosovës ka rënë në lojën e kryeministrit, Albin Kurti dhe se PDK-ja...
  Lajme22 Prill 2024
  Situata në Kosovë u diskutua në seancën e Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Vendi u përfaqësua nga presidentja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.