Lajme

Ish -ministri serb nga Lista Srpska, zgjedh Jugun e Shqipërisë për pushime

Ish -ministri serb nga Lista Srpska, zgjedh Jugun e Shqipërisë për pushime
12:08 | 24 Gusht 2020

Pushimet verore kanë filluar edhe për ish-ministrin serb në Kosovë, Aleksandër Jabllanoviq.

Ky i fundit është parë duke pushuar në jugun e Shqipërisë.

E Jabllanoviq ishte pjesë e Qeverisë së Kosovës duke udhëhequr ministrinë për Komunitetet dhe Kthim në qeverinë që udhëhiqej nga Isa Mustafa.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera