Gjuha:
×
Etiketë: ish
Lajme30 Shtator 2020
Në Komisionin për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione këtë të mërkurë kanë raportuar përfaqësuesit e Komisionit qeveritar për njohjen e statusit të ish të dënuarve dhe ish të...
Lajme29 Shtator 2020
Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka drejtuar një sërë kritikash në drejtim të kryetarit të LVV-së, Albin Kurti. Sipas saj, Kurti përveç përrallave nuk ka ndërmarre asnjë veprim konkret kundër gjykatës speciale....
Lajme26 Shtator 2020
Ish- deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka folur për zhvillimet e fundit rreth Gjykatës Speciale. Ai ka theksuar se arrestimet do të vazhdojnë edhe në ditët në vijim. ”Do të akuzohet edhe një këshilltar i...
Vip23 Shtator 2020
Kim Kardashian u bashkua me Khloe dhe ish të dashurin e Khloe, Tristan Thompson, për një tjetër stërvitje grupore. Këtë herë, Kim ngacmoi se ajo po luante personin e tretë në mes dyshes.Kim Kardashian, 39,...
Kronika22 Shtator 2020
U arrestua nga policia sepse kansoi ish bashkëshorten dhe i shkoi tek banesa. Burri i arrestuar nga policia shkoi tek banesa e ish bashkëshortes për ta marrë djalin e tyre dy vjeçar.I dyshuari u dërgua...
Lajme18 Shtator 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu dje ka shfuqizuar vendimin e ish ministrit Ekrem Mustafa, për lirimin nga taksat për regjistrimin e mjeteve me targa RKS apo KS, për pronarët e mjeteve që posedojnë...
Ekonomi18 Shtator 2020
Përfaqësues të Ministrisë së Financave kanë thënë se së shpejti pritet udhëzimi administrativ për heqjen e pagesës së tatimit, që ishte si kush për regjistrimin e automjeteve. Por, në anën tjetër përfaqësuesit e komunave po...
Bota/Rajoni01 Shtator 2020
Ndahet nga jeta ish-deputeti Ndue Totri, i cili ka qenë pjesëmarrës në punimet e Kuvendit të Shqipërisë në legjislaturën 1991-1992. Totri me profesion inxhinier nuk mundi dot ta mposhte Covidin dhe për pasojë ka gjetur...
Kronika26 Gusht 2020
Një burrë nga Prishtina ka përfunduar nën prangat e policisë të martën. Ai u arrestua në dyshimin se kanosi ish të dashurën e tij dhe familjen e saj. Kjo u bë e ditur në raportin...
Lajme24 Gusht 2020
Pushimet verore kanë filluar edhe për ish-ministrin serb në Kosovë, Aleksandër Jabllanoviq. Ky i fundit është parë duke pushuar në jugun e Shqipërisë. E Jabllanoviq ishte pjesë e Qeverisë së Kosovës duke udhëhequr ministrinë për...
Kronika22 Gusht 2020
Pasditen e djeshme në fshatin Terpezë të komunës së Malishevës ka humbur një 2 vjeçar. Nga komuna e Malishevës kanë treguar se ende nuk është gjetur fëmija 2 vjeçar dhe se po vazhdon kërkim edhe...
Kronika22 Gusht 2020
Një femër në Suharekë për shkaqe xhelozie ka sulmuar fizikisht ish të dashurin e saj. Ajo ka goditur disa herë në pjesë të ndryshme të trupit mashkullin me të cilin kishte qenë në lidhje dashurie....
Lajme21 Gusht 2020
Nismës Socialdemokrate nga sot i është bashkuar ish kandidati për kryetar të Malishevës, njëheresh asambleist në Kuvendin Komunal të Malishevës, Kajtaz Gashit. Gashi po ashtu ishte edhe ish kryetar i degës së AAK-së në Malishevë....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.