Kronika

I dehur rrahu gruan e tij, arrestohet një person në Mitrovicë

I dehur rrahu gruan e tij, arrestohet një person në Mitrovicë
12:13 | 22 Shtator 2020

Një person është arrestuar në Mitrovicë pasi në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht gruan e tij. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 19:30.

Gruaja pas lëndimeve të marra ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari është ndaluar në mbajtje, shkruan Gazeta Express.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se derisa kishte qenë nën ndikim të alkoolit e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është ndaluar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera