×
Etiketë: arrestohet
Lajme01 Tetor 2020
Një person është arrestuar në fshatin Dobrava të Leposaviqit, pasi me automjetin e peshave të rënda me targa të Serbisë, në rrugë alternative i është shmangur kontrollit në pikën kufitare. Sipas Policisë, në automjetin e...
Lajme30 Shtator 2020
Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit (DHKEK), Njësiti Rajonal për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit – Prishtinë (NJRHKEK), më 29.09.2020 ka pranuar palën ankuese i cili ka deklaruar se është pronar i...
Lajme29 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një femër e dyshuar, pasi që e njëjta përmes rrjeteve sociale ka kanosur një mashkull, transmeton Front Online. Sipas policisë, e dyshuara është dërguar në mbajtje. “Rr...
Kronika29 Shtator 2020
Një person në rrugën “Hyzri Talla” në Prishtinë është kapur me një sasi marihuanë. Për çka Policia e Kosovës e ka arrestuar dhe i ka konfiskuar marihuanë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit...
Lajme29 Shtator 2020
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka thënë se Dhomat e Specializuara të Kosovës janë të gatshme për ta arrestuar Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Ai ka theksuar se Thaçi do të arrestohet 99...
Kronika26 Shtator 2020
Një person, është arrestuar gjatë ditës së enjte, për shkak se kishte therur me mjet të mprehtë një person, raporton Front Online. Sipas Policisë së Kosovë, gjendja e viktimës është e rëndë. “Fsh. Brodosan, Gjakovë...
Kronika26 Shtator 2020
Një person i cili dyshohet se është me probleme mendore, ka ushtruar dhunë fizike ndaj nipit të tij, raporton Front Online. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është ndaluar për 48...
Kronika26 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur në raportin 24 orësh, se gjatë inspektimit në shtëpinë e një të dyshuari në Obiliq, i cili kishte qenë në arrest shtëpiak, i njëjti nuk është gjetur në...
Kronika26 Shtator 2020
Policia e Kosovës, ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme kanë arrestuar një persona, pasi i njëjti ka marrë dhe mbajtur në mënyrë të kundërligjshme një fëmijë, raporton Front Online. Njoftimi i policisë:...
Lajme25 Shtator 2020
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve, Nasim Haradianj është arrestuar nga zyrtarë të Speciales, shkruan Front Online. Haradinaj është arrestuar derisa ishte duke ardhur në zyrat e një televizioni kosovar për intervistë. Para mediave, Nasim Haradinaj...
Kronika25 Shtator 2020
Një person në Prizren ka raportuar në polici se një burrë ia ka ngacmuar seksualisht vajzën, raporton Front Online. Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit pas intervistimit u...
Lajme24 Shtator 2020
Sot rreth orës 9:30, Policia e EULEX-it ka arrestuar Salih Mustafën, shef i inteligjencës së FSK-së. Ende nuk dihet vendndodhja e tij, por raporon Insajderi, ai pritet të ekstradohet për në Hagë. Mustafa ka qenë...
Kronika24 Shtator 2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të martën në Istog. Një grua 41 vjeçare, me inicialet Sh.H(1979), emër i njohur për redaksinë e ka humbur kontrollin dhe duke e rrahur djalin e saj 9 vjeçar...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.