Kronika

Arrestohet një person për ngacmim seksual

Arrestohet një person për ngacmim seksual
11:02 | 25 Shtator 2020

Një person në Prizren ka raportuar në polici se një burrë ia ka ngacmuar seksualisht vajzën, raporton Front Online.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit pas intervistimit u dërgua në mbajtje.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 12:00.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se i dyshuari mashkull kosovar i ka ngacmuar vajzën e tij. Është arrestuar i dyshuari i cili me urdhër të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera