Lajme

Gashi s’ia përmend emrat Thaçit dhe Veselit: Lufta e UÇK-së e pastër

Gashi s’ia përmend emrat Thaçit dhe Veselit: Lufta e UÇK-së e pastër
19:22 | 24 Qershor 2020

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së ka reaguar pas aktakuzës që Zyra e Prokurorit të Specializuar ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kreut të PDK-së Kadri Veseli.

Gashi ka thënë se për LDK-në lufta e UÇK-së është e pastër dhe e lavdishme, duke mos përmendur asnjë emër.

“Lufta çlirimtare e UÇK-së, për ne është e pastër dhe e lavdishme!”, ka shkruar ai në Facebook.

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera