×
 • Kronika
 • Kronika

  Dyvjeçari Rion Gashi vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmë që të dërgohet për shërim në Turqi

  FrontOnline
  29 Shtator 2020

  Rion Gashi, vuan nga Leukimia Akute Lymphoblastic. Dyvjeçari ka nevojë urgjente për shërim në Turqi.

  Trajtimi i vogëlushit kushton 110 mijë euro, prej të cilave 30 mijë janë siguruar nga Qeveria e Kosovës.

  Shumë është e lartë dhe familja nuk ka mundësi ta sigurojë këtë shumë.

  Njerëz të vullnetit të mirë ndihmën tuaj mund ta jepni në llogarinë bankare në emër të Zahide Gashi:

  NLB IBAN: 17-01-01 8602 1444.65

  SWIFT CODE: NLPR XK PR.

  Apo duke kontaktuar edhe familjarët në numrin e telefonit: 049 118 968

   

  Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021
  Nga Rubrika
  Kronika18 Prill 2024
  Xhudisti kosovar, Akil Gjakova, ndaj të cilit kanë nisur hetimet për dhunë në familje pas denoncimit të gruas së tij, me të...
  Kronika18 Prill 2024
  72 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit në vendin tonë. 21 prej tyre kanë qenë me të lënduar dhe 51...
  Kronika18 Prill 2024
  Është arrestuar një serb në Leshak, pasi i njëjti dyshohet se ka hyrë ilegalisht në Kosovë. Policia ka njoftuar se me vendim...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Prill 2024
  Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, gjatë vizitës në Hagë zhvilloi një takim edhe me drejtorin e përgjithshëm të...
  Lajme18 Prill 2024
  Një autobus me udhëtarë i kompanisë Bici Com, në orët e hershme të mëngjesit të së enjtes, ka arritur në Kosovë nga...
  Bota/Rajoni18 Prill 2024
  Ministrat e Jashtëm të G7-së po takohen për të diskutuar luftërat në Lindjen e Mesme dhe Ukrainën në ishullin italian të Capri....
  Lajme18 Prill 2024
  Komuna e Lipjanit, ka mbajtur akademi përkujtimore me rastin e 25-vjetorit të rënies së dëshmorëve dhe martirëve të kësaj komune, me ç’rast...
  Sport18 Prill 2024
  Andriy Lunin dikur ishte portieri i tretë i Real Madridit. Por, ukrainasi punoi fort dhe nuk u dorëzua asnjëherë për të arritur...
  Sport18 Prill 2024
  Falë paraqitjeve tejet të mira nën drejtimin e skuadrës së Romës, drejtuesit e klubit kanë vendosur ta mbajnë edhe më gjatë trajnerin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.