×
 • Vip
 • Vip

  Dua Lipa për Trump: Edhe berberi i tij që e paguan 70 mijë dollarë e urren atë

  FrontOnline
  30 Shtator 2020

  Mbrëmë është mbajtur debati presidencial mes Donald Trump dhe Joe Biden i cili zgjati më shumë se 90 minuta.

  Edhe të famshëm të artit shpeshherë tregojnë përkrahjen e tyre për figurat e shtetit.

  Një nga ta është edhe Dua Lipa e cila gjithmonë ka treguar se nuk mbështet presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump.

  Tani, nga ky debat ajo që ra në sy kanë qenë flokët e Trump, ku një fotografi është bërë virale në rrjete sociale, ndërsa një pjesë e njerëzve tallen pasi sipas tyre ai paguan 70 mijë dollarë vetëm për floktët.

  E, këtë fotografi e ka postuar edhe Dua Lipa, ndërsa ka shkruar se edhe parukieri i tij e urren.

  “70 mijë dollarë shpenzime për floktë e tij dhe parukieri i tij e urren akoma atë”, shkruan këngëtarja.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton se në këto vende s’do të ketë rrymë
  Nga Rubrika
  Vip15 Qershor 2024
  Këngëtari shqiptar, Sabri Fejzullahu ka kujtuar në 32-vjetorin e vdekjes, gjyshin e tij. Ai shprehet se me vdekjen e tij i është...
  Vip15 Qershor 2024
  Më 19 Qershor, në orën 21:00, grupi i mirënjohur i muzikës shqiptare, Elita 5, do të ngjitet në skenën e sheshit të...
  Vip14 Qershor 2024
  Ish-konkurrentja e BBVA3 dhe moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që startoi në Top Channel, Top Arena. Mes...
  Të tjera
  Sport15 Qershor 2024
  Dallas Mavericks ka fituar me një rezultat të bujshëm 122-84 ndaj Boston Celtics në ndeshjen e katërt finale të play off-it në...
  Lajme15 Qershor 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, merr pjesë në përurimin e Shtegut të Lirisë “Pashtriku”. Ai do të jetë i pranishëm në Has-Pashtrik...
  Kronika15 Qershor 2024
  Është arrestuar një burrë në Lipjan, i cili dyshohet se ka rrahur motrën e tij. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, rasti...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një i dyshuar është arrestuar të premten pasi kishte rrëmbyer një person dhe që për lirimin e tij kërkonte 30,000 euro nga...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një përleshje fizike ka ndodhur ditën e premte mes dy personave në Han të Elezit. Policia njofton se një person ka pësuar...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një burrë nga Jabllanica ka raportuar në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre. Sipas Policisë, i njëjti ka njoftuar se...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.