×
Etiketë: urren
Vip30 Shtator 2020
Mbrëmë është mbajtur debati presidencial mes Donald Trump dhe Joe Biden i cili zgjati më shumë se 90 minuta. Edhe të famshëm të artit shpeshherë tregojnë përkrahjen e tyre për figurat e shtetit. Një nga...
Lajme25 Qershor 2020
Anëtari i PDK-së, Betim Gjoshi, i ka reaguar Veton Surroit duke e quajtur si dështakun më të madh të politikës në Kosovë. Gjoshi ka thënë se Veton Surroi e urren UÇK-në sepse Jugosllavia ia ka...
Lajme25 Qershor 2020
Zyrtari i Partisë Demokratike, Betim Gjoshi, i ka reaguar publicistit Veton Surroi, i cili ngritjen e aktakuzave ndaj Thaçit dhe Veselit, i quajti “fillim dramatik i çkapjes së shtetit”. Në një shkrim në Facebook, Gjoshi,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.