Lajme

Djali dyshohet se ia ka prerë kokën me sëpatë babait në Fushë Kosovë

Djali dyshohet se ia ka prerë kokën me sëpatë babait në Fushë Kosovë
17:26 | 20 Korrik 2020

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur para pak minutash në Fushë Kosovë, saktësisht mbrapa një kolegji privat.

Burime të Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se djali ia ka prerë kokën me sëpatë babait të tij.

Sipas sinjalizuesit ngjarja ka ndodhur para pak minutash.

Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ende nuk kanë ndonjë informatë lidhur me ngjarjen.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera