×
Etiketë: sëpatë
Bota/Rajoni10 Shtator 2020
Në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, burri me sëpatë ka goditur për vdekje gruan e tij. Rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës. Dorasi pasi ka vrarë gruan ka ikur dhe vazhdon të jetë...
Kronika31 Gusht 2020
Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi kishte kërcënuar një tjetër rreth një mosmarrëveshje të një borxhi për një eskavator Policia njofton me datën 29 gusht rreth orës 20:39 ka pranuar informatën...
Kronika24 Gusht 2020
Gjykata Themelore në Pejë – Departamenti për Krime të Rënda ka marrë vendim që të dënojë me 15 vjet burgim A. Nikçin i cili, kishte vrarë me bisht të sëpatës vëllain e tij me datën...
Kronika24 Korrik 2020
Prokuroria Themelore në Prishtinë – Departamenti për Krime të Rënda, ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë, që t’ia shqiptojë masën e trajtimit të detyrueshëm psikiatrik  personit me inicialet M.R. Kjo pasi dyshohet se personi...
Kronika22 Korrik 2020
M.R. i cili dyshohet se në gjendje të çrregullimit mendor ka vrarë babanë e tij me sëpatë në Fushë Kosovë, iu është caktuar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej një muaji. Gjykata do të lëshojë...
Lajme21 Korrik 2020
Burri i moshës rreth 40 vjeç me inicialet M.R., i cili dyshohet se privoi nga jeta dje babain e tij duke ia prerë kokën me sëpatë, është dërguar për ekzaminim psikiatrik. Këtë e ka konfirmuar...
Kronika21 Korrik 2020
Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti për Krime të Rënda, ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë, paraburgim për persona me çrregullime mendore, kërkesë për shqiptimin e masës së trajtimit të detyrueshëm psikiatrik për personin me...
Lajme20 Korrik 2020
Një krim i rëndë brenda familjes dyshohet se ka ndodhur në Fushë Kosovë. dyshimet e para janë që një 40 vjeçar ka vrarë me sëpatë babanë e tij 72 vjecar. Gazeta Express ka siguruar foto...
Lajme20 Korrik 2020
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur para pak minutash në Fushë Kosovë, saktësisht mbrapa një kolegji privat. Burime të Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se djali ia ka prerë kokën me sëpatë babait të tij. Sipas...
Kronika14 Korrik 2020
Vazhdon dhuna në familjet e Kosovës. Por kësaj radhe një grua në Han të Elezit ka sulmuar bashkëshortin e saj me sëpatë dhe lopatë. Reporteri.net nga burime të saj në Policinë e Kosovës në Han...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.