Lajme

Në këtë shtëpi në Fushë Kosovë dyshohet se djali vrau babanë me sëpatë

Në këtë shtëpi në Fushë Kosovë dyshohet se djali vrau babanë me sëpatë
20:06 | 20 Korrik 2020

Një krim i rëndë brenda familjes dyshohet se ka ndodhur në Fushë Kosovë. dyshimet e para janë që një 40 vjeçar ka vrarë me sëpatë babanë e tij 72 vjecar.

Gazeta Express ka siguruar foto nga vendi i ngjarjes, dhe nga shtëpia ku dyshohet të ketë ndohur ngjarja e rëndë.

Policia e Kosovës ka dërguar njësitet relevante në vendin e ngjarjes, ndërsa trupi i viktimës ësthë dërguar për obduksion.

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera