Bota/Rajoni

Ngjarje e rëndë: Burri vret gruan e tij me sëpatë në dhomën e gjumit

Ngjarje e rëndë: Burri vret gruan e tij me sëpatë në dhomën e gjumit
11:09 | 10 Shtator 2020

Në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, burri me sëpatë ka goditur për vdekje gruan e tij.

Rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës.

Dorasi pasi ka vrarë gruan ka ikur dhe vazhdon të jetë në arrati.

“Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 67 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është dhënë në arrati”, thuhet në njoftimin policisë.

Policia menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po heton rastin.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera