[wp-story]

Lajme

Dialogu, Ramush Haradinaj shkon në takim te Avdullah Hoti

Dialogu, Ramush Haradinaj shkon në takim te Avdullah Hoti
11:12 | 18 Qershor 2020

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka shkuar në takimin e thirrur nga kryeministri Avdullah Hoti.

Në takimin që Hoti e quajti Forum i Liderëve nuk do të shkojë Albin Kurti i Vetëvendosjes dhe as Kadri Veseli i PDK-së, dy partitë që dje refuzuan ftesën e tij.

Hoti ka thirrur liderët partiakë për diskutime rreth çështjes së dialogut duke thënë se edhe pozita edhe opozita duhet të jenë në të njëjtën faqe sa i përket kësaj teme.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera