Lajme

Del rezultati i avokatit të njohur kosovar i cili u dyshua se u prek me koronavirus

Del rezultati i avokatit të njohur kosovar i cili u dyshua se u prek me koronavirus
19:36 | 15 Qershor 2020

Rezultati në testimin e COVID 19 është NEGATIV.Pra, nuk jam infektuar me koronavirus (Covid-19).Faleminderit të gjithëve për interesimin!

Duhet ta pranoj: jam zënë në befasi se sa mikun e dashamirin e paskam.Një falenderim i veçantë shkon për stafin e mrekullueshëm të IKSHP dhe drejtori Naser Ramadanin, të cilët me profesionalizëm e trajtuan rastin tim, dhe çdo rast tjetër.

Shfrytëzoj rastin që ta falënderoj edhe ministrin Armend Zemaj, i cili u interesua për mua, dhe më siguroi që jo vetëm une, por të gjithë tjerët që eventualisht kanë nevojë, do ta kenë trajtimin profesional në IKSHP.Sistemi ynë shëndetësor po funksionon.Sidoqoftë, rreziku nuk ka kaluar ende.

Prandaj, pa panike por me shumë kujdes.Maskat duhet të vendosen!

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera