Bota/Rajoni

Coronavirusi në Shqipëri, dy viktima të tjera dhe 64 raste të reja

Coronavirusi në Shqipëri, dy viktima të tjera dhe 64 raste të reja
10:51 | 29 Qershor 2020

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, dy persona të tjerë kanë humbur jetën të infektuar me Covid-19.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera