×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Arrestohen katër persona në Shkup për shkak të përdorimit të lëndëve narkotike

  FrontOnline
  18 Qershor 2020

  Gjatë ditës së djeshme janë arrestuar katër persona në Shkup pasi që u kapën me mariuanë, informojnë nga MPB.

  “Më 17.06.2020 në orën 23:30 policia nga SPB Shkup në Parkun e Qytetit kanë arrestuar L.J. (25) nga Shkupi, për shkak se gjatë kontrollit tek ai është zbuluara mariuanë.

  Më 17.06.2020 në orën 12:00 policia nga SPB-Shkup në sheshin “Goce Dellçev” ka arrestuar 16-vjeçarin tek i cili është gjetur mariuanë. Pas plotësimit të dokumentacionit për të njëjtin do të ngriten parashtresat e duhura.

  Më 17.06.2020 në orën 11:30 policia nga SPB Shkup në rrugën “Marrëveshja Bled” kanë arrestuar K.S. (31) për shkak se tek ai është zbuluar mariuanë.

  Më 17.06.2020 në orën 15:45 policia nga SPB Shkup në rrugën “Anri Barbis” kanë arrestuar 17-vjeçarin ku gjatë kontrollit të tij është gjetur mariuanë.

  Sponsori gjeneral i PRINCE CAFFE Superligës, shpërblen mbretërit e basketbollit për edicionin 2022/23
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu tha se forcat e armatosura të vendit të tij vranë rreth gjysmën e komandantëve të Hamasit gjatë operacioneve...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump tha se, nëse ai kthehet në pushtet në vitin 2025, ai nuk do të jetë diktator "përveç...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Një ngjarje e shokuese, ka ndodhur në SHBA ku një 13 vjeçar ka vrarë nënën e tij me thikë dhe më pas...
  Të tjera
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump tha se, nëse ai kthehet në pushtet në vitin 2025, ai nuk do të jetë diktator "përveç...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Parashkrimi i numrit të madh të lëndëve, vazhdon të jetë sfida kryesore në sistemin e Drejtësisë. Këtë e theksoi hulumtuesi i lartë...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Takimi i kryeministrit Albin Kurti me njësitin elitar të Policisë së Kosovës më 15 nëntor përfundoi pa sukses. Pas këtij takimi, ky...
  Ekonomi06 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës, në asistimin e Njësitit Anti-kontrabandë nga Dogana e Kosovës dhe ATK-së me qëllim të luftimit të Ekonomisë jo formale,...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Një ngjarje e shokuese, ka ndodhur në SHBA ku një 13 vjeçar ka vrarë nënën e tij me thikë dhe më pas...
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Në një objekt banesor janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në rrethana të panjohura. Në raportin 24 orësh të Policisë së...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.