Vip

Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri publikojnë këngën e re “Hallakam”

Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri publikojnë këngën e re “Hallakam”
17:30 | 24 Shtator 2020

Ka disa ditë që Labinot Tahiri dhe Albina Kelmendi kanë paralajmëruar projektin e ri.

Dyshja kanë realizuar bashkëpunimin e tyre të parë, ndërsa kanë sjell para publikut këngën me titull “Hallakam”.

Ky projekt nga Labi dhe Albina vjen i realizuar dhe me klip.

Teksti i këngës është punuar nga Petrit Stafaj, orkestrimi nga “Duo Bass Records”, në kitarë Astrit Stafai dhe klipi punuar nga Publico Group.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

 

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera