Lajme

Adonis Tahiri i kthehet ashpër Avdullah Hoti: Mos qit fall dhe vendime pa e pas idenë e terrenit!

Adonis Tahiri i kthehet ashpër Avdullah Hoti: Mos qit fall dhe vendime pa e pas idenë e terrenit!
17:22 | 25 Korrik 2020

Drejtori i Inspeksionit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri i ka reaguar Kryeministrit Hoti i cili deklaroi se Policia dhe Inspeksioni nuk po respekojnë vendimet e Qeverisë sa i përket masave anti Covid.

Tahiri i bën thirrje Hotit të dalë në ndërrim me ta dhe jo të qes fall e nxjerr vendime pa e pas idenë e terrenit.

Postimi i plotë i Tahirit:

Hoti: Policia dhe Inspektorati po shkelin vendimet e Qeverisë, nuk po zbatojnë masat anti-Covid.– Dil një ndërrim me ta, sa qet fall e nxjerr vendime pa e pas idenë e terrenit.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera