×
 • Lajme
 • Lajme

  Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion

  FrontOnline
  25 Janar 2023

  Artmotion vitin e ri 2023 nisë me një ofertë të jashtëzakonshme në mes të Janarit, për të gjithë te klientët e Artmotion, kliente të ri, që deshirojnë të kenë në shtëpi të veta pakon më atraktive në treg, Pakon Premium Plus.

  Pakos Premium Plus me më shume se 310 kanale ekskluzive, mbi 40 kanale te sportit, dhe deri ne 350mbps internet, I shtohen dy kanale te reja, pervec tanimë dy kanaleve Big Brother VIP Kosova, edhe Big Brother VIP Albania si dhe e pasuron më shumë pakon, dhe atë me VOD (Video On Demand), një filmotekë e pasur me filma dhe seriale.

  VOD (Video On Demand) është kinemaja në shtëpinë tënde, ku ju mund të navigoni në një katalog të pafund të filmave më atraktiv, dhe serialeve të njohura dhe t’i shikoni ato në kohën që ju dëshironi dhe kur të doni.

  Të gjitha këto i gjeni në pakon Premium Plus, dhe si të merrni pakon Premium Plus është të vizitoni pikat e shitjës Artmotion apo të thirrni në 080020600, dhe do të njoftoni për mënyrat se si të merrni pakon e juaj më të preferuar.

  Kjo Ofertë është e limituar.

  Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021
  Nga Rubrika
  Lajme23 Qershor 2024
  Arben Taravari është emëruar ministër i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut. Kështu ka njoftuar ai përmes një postimi në Facebook. Ai ka...
  Lajme23 Qershor 2024
  Sipas Prishtina Weather, 57mm të reshura u regjistruan në Prishtinë deri në orën 22:00. Në njoftim thuhet se të reshurat e gjithë...
  Lajme23 Qershor 2024
  Pesë udhëtarë janë evakuuar, pasi autobusi me të cilin udhëtonin e kishte të pamundur të qarkullonte shkaku i reshjeve të mëdha të...
  Të tjera
  Lajme23 Qershor 2024
  Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar se pas reshjeve të shiut disa rajone ka pasur ndërprerje...
  Lajme23 Qershor 2024
  Nënkryetarja e Komunës së Prishtinës, Jehona Lushaku Sadriu, ka kërkuar nga qytetarët që të qëdrojnë nëpër shtëpi dhe vende të sigurta pas...
  Lajme23 Qershor 2024
  Presidenti i Shqipërisë dr. Bajram Begaj, gjatë ditës së sotme ka vizituar Komunën e Junikut ku është takuar me kryetarin Ruzhdi Shehu....
  Lajme23 Qershor 2024
  Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj. Haliti përmes disa fotografive të shpërndara në “Facebook”,...
  Lajme23 Qershor 2024
  Kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka reaguar pas rreshjeve të mëdha që po mbizotrojnë në qytet. Rama ju ka bërë...
  Sport23 Qershor 2024
  Në prag të ndeshjes vendimtare ndaj Spanjës në Grupin B të Euro 2024, trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvinho, shpreh entuziazmin dhe vendosmërinë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.