Bota/Rajoni

78 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

78 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
10:40 | 25 Qershor 2020

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 78 raste me koronavirus.

Shumica prej të prekurve janë nga qyteti i Shkodrës.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera