×
 • Kronika
 • Kronika

  35 aksidente në trafik brenda 24 orëve të fundit

  FrontOnline
  19 Shtator 2020

  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se 35 aksidente janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, raporton Front Online.

  11 aksidente janë më të lënduar, ndërsa 24 me dëme materiale./Front Online/

  Edoni i shokuar teksa Lugati i tregon diçka për Artanin
  Nga Rubrika
  Kronika12 Prill 2024
  Ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Ferizaj ku një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur. Sipas Prokurorisë së Ferizajt...
  Kronika12 Prill 2024
  Një shofer në Prishtinë është gjobitur me 200 euro pasi që ka drejtuar mjetin e paregjistruar për më tepër se 30 ditë....
  Kronika12 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se ka kanosur përmes telefonit një mjeke që punon në...
  Të tjera
  Lajme12 Prill 2024
  Në shenj revolte dhe reagimi për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj, Kolektivi Për Mendim dhe Veprim Feminist, të hënën në orën 17:30...
  Lajme12 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur sot në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj,...
  Lajme12 Prill 2024
  Avokati Azem Vllasi, thotë se shtetet perëndimore po e tolerojnë presidentin serb, Aleksander Vuçiqin, kjo për arsye që ai të mos shkojë...
  Sport12 Prill 2024
  Ulpiana dhe Vllaznia e Pozheranit përjashtohen nga Liga e Parë. Vendimi është marrë nga Komisioni Disiplinor dhe i Etikës i shkallës së...
  Lajme12 Prill 2024
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka reaguar pas vrasjes së 21-vjeçares në Ferizaj dhe plagosjes së 15-vjeçarit. Krasniqi tha se ajo ishte...
  Lajme12 Prill 2024
  Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të cilët ishin duke garuar me automjetet...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.