Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Getinjo për LGBT: Nuk e kam pas mendimin shumë të mirë për ta

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Getinjo gjatë prime të sotëm ka treguar një përkrhaje për Edonin.

  Titje ai tha se ka filluar të flasë me njerëz që i përkasin LGBT.

  “Nuk e kom pas mendimin shumë të mire për LGBT, kom menu tjera sene , tani skom menu hiq, tani kom menu ja kom nis me fol me njery qe i perkasin, edhe nuk ka pse me m pengu mu secili e ka jeten e vet besimin e vet, fejen e vet”, tha Getinjo.

  Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Në moshën 56-vjeçare ka ndërruar jetë në Londër aktori anglez Paul Grant, i cili ka luajtur në filmat Star Wars dhe Harry...
  Vip21 Mars 2023
  Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë kaluar natën e dytë në suitë, larg banorëve të tjerë në Big Brother VIP Albania....
  Vip21 Mars 2023
  Gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP”, Bledi Mane foli shpesh për 3 eksperiencat e tij me burgun. Gazetari ka qenë...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka zhvilluar sot një bisedë përmbajtësore me Presidentin e Shtetit të Izraelit, Isaac Herzog si...
  Lajme21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se e ka dërguar një zyrtar ndërlidhës në Europol. Sipas njoftimit, kjo është bërë në vazhdën e...
  Lajme21 Mars 2023
  9 raste të reja me Covid-19 janë regjistruar në Kosovë në 24 orët e fundit. IKSHPK-ja ka njoftuar se gjatë kësaj kohe...
  Vip21 Mars 2023
  Gazetari i njohur Ronaldo Sharka, i cili u bë shumë i dashur për publikun pas hyrjes së tij në “Big Brother Vip”...
  Lajme21 Mars 2023
  Kryeministri Albin Kurti sot ka folur për marrëveshjen e dakorduar në Ohër, për të cilën tha se është dashur të nisë zbatimin...
  Vip21 Mars 2023
  Duke qenë një këngëtare shumë e pëlqyer, Melinda Ademi admirohet në veçanti për dukjen e saj. Këngëtarja ndiqet nga më shumë se...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.