Kronika

Zhduket një vajzë në Klinë

Zhduket një vajzë në Klinë
13:19 | 20 Qershor 2020

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Klinë.

Sipas njoftimit, rastin në Policia e ka raportuar babai i viktimës, derisa ka deklaruar se e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se e bija e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera