×
Etiketë: Klinë
Kronika01 Tetor 2020
Një 30-vjeçar ka vdekur dje si pasojë e një incidenti që ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës. Sipas Policisë, viktima dyshohet se ishte duke punuar me traktor dhe aksidentalisht ka...
Lajme30 Shtator 2020
Një 30 vjeçar ka vdekur si pasojë e një incidenti që ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës. Lajmin e ka konfirmuar për Front Online, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për...
Kronika08 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka raportuar se në fshatin Dresnik të Klinës gjatë ditës së hënë kanë hasur në një gushë të mbjellur me bimë të dyshuara narkotike, raporton Front Online. Sipas policisë, aty kanë qenë...
Lajme29 Gusht 2020
Një vetaksident trafiku ka ndodhur në orët e mbrëmjes në fshatin Grobonicë të komunës së Klinës. Nga Policia e Kosovës kanë treguar për IndeksOnline se një person ka marrë lëndime trupore, i cili po trajtohet...
Kronika28 Gusht 2020
Vdekje e një personi në Klinë po cilësohet si e dyshimtë nga policia e Kosovës. Gjatë ditës së djeshme është raportuar se viktima mashkull kosovar nga familjarët e tij ishte gjetur pa shenja jete. Përveç...
Kronika16 Gusht 2020
KlineVrasjePolicia e Kosovës njofton se ka arrestuar katër persona në Klinë, për shkak të dyshimit se kanë kryer veprën penale “Vrasje në tentativë”. Ngjarja ka ndodhur më 14 gusht, rreth orës 21:34. Me vendim të...
Kronika15 Gusht 2020
Policia njofton se dje në lagjen “Arbëria” në Klinë, një i mitur ka therur me thikë tre persona dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor dhe sipas mjekëve janë jashtë...
Lajme04 Gusht 2020
Në momentin kur iu ishte dashur, autoambulanca në Klinë nuk lëvizste. Kësisoji, shtatë persona janë detyruar që të shyejnë me forcë atë për t’u nisur. Lexuesit kanë dërguar të adresë të IndeksOnline një fotografi, e...
Lajme25 Korrik 2020
Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykatën kompetente në Gjilan, ndaj të dyshuarit I.O., për shkak të dyshimit se ka kryer veprat...
Lajme21 Korrik 2020
Një shtetas i Belgjikës, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, ka rënë në pranga të Policisë së Kosovës. Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se Njësiti “Fast”, i cili merret ekskluzivisht me personat...
Lajme19 Korrik 2020
Sot rreth orës 7:30 të mëngjesit është përfshirë nga flakët një stallë e lopëve në Cerravik të Klinës.Pronari i saj, Fatmir Dakaj, ka thënë për Gazeta Blic, se dëmi i shkaktuar nga zjarri është mbi...
Kronika22 Qershor 2020
Një “vrasje në tentativë” ka ndodhur në Klinë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën në ora 19:47 në rrugën “Skender Rexhepi”, në Klinë ka ndodhur një “vrasje në tentativë”. Sipas njoftimit,...
Kronika20 Qershor 2020
Një vajzë është raportuar e zhdukur në Klinë. Sipas njoftimit, rastin në Policia e ka raportuar babai i viktimës, derisa ka deklaruar se e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.