×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Vdes nga koronavirusi mjeku i njohur i QSUT-së

  FrontOnline
  29 Qershor 2020

  Mjeku i njohur Arjan Prushi ka ndërruar jetë pasi ishte infektuar me koronavirus.

  Lajmin e ka dhënë kolegu i tij Bernard Progni me anë të një njoftimi në rrjetet sociale.

  Ai ishte i shtruar në spitalin Infektiv ku ishte intubuar.

  KESCO u certifikua me tri ISO Standarde
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni08 Dhjetor 2023
  Benjamin Netanyahu iu përgjigj deklaratave të kryeministrit palestinez Mohammad Stageh, lidhur me planin e administratës që sipas tij duhet të përfshijë Autoritetin...
  Bota/Rajoni08 Dhjetor 2023
  Ushtria izraelite ka bombarduar xhaminë më të vjetër dhe më të madhe, Xhaminë e Madhe Omari, në Rripin e Gazës. Xhamia u...
  Bota/Rajoni08 Dhjetor 2023
  Presidenti serb Aleksandër Vuçiq në një intervistë për TV Pink ka folur për atë që është arritur, por edhe për planet për...
  Të tjera
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Sot, më datën 08 dhjetor 2023, në ambientet e Akademisë së Kosovës për Siguri Publike, pas trajnimit 12 javorë nga instruktorë të...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Buci dhe Mirdoni kanë qenë duke qëndruar në dhomën e grimit, kur aty ka ardhur Blero. Ata kanë bërë shaka dhe kanë...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci teksa bisedonte me Mirdonin tregoi se ai është i vërtetë, nuk i fshihet asnjë gjëje....
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Buci kanë bërë një bisedë bashkë. Ata kanë  folur për Bleron, ku Alba është...
  Lifestyle08 Dhjetor 2023
  Gjithçka rrotullohet rreth mënyrës se si mendoni. Nga mënyra se si i perceptoni gjërat dhe nga ajo që lejoni të ndikojë tek...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Prokuroria Speciale e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se ka kërkuar që ndaj të miturit B.M të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.