×
 • Kronika
 • Kronika

  Vdekje e dyshimtë në Prizren, gjendet një veturë e djegur me një person brenda

  FrontOnline
  22 Qershor 2020

  Një veturë e djegur me një person brenda duke u djegur është gjetur dje tek nënkalimi i autostradës në Vlashnje të Prizenit. Rasti po hetohet si “vdekje e dyshitë”, raporton Express.

  Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh. Sipas Policisë, dyshohet se vikitma është i gjinisë mashkullore, por ende nuk është identifikuar.

  Me urdhër të prokurorit të shtetit trupi i pa jetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi.

  “Fsh. Vlashnje, Prizren 21.06.2020. Është hasur një veturë e djegur tek nënkalimi i autostradës, aty ishte edhe një person duke u djegur, dyshohet i gjinisë mashkullore por ende nuk është identifikuar. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante policore, mjekësore dhe zjarrfikësit. Me urdhër të prokurorit të shtetit trupi i pa jetë dërgohet në IML për autopsi. Rasti mbetet nën hetime”, thuhet në raport.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika27 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka identifikuar shoferin që drejtoi veturën me shpejtësi prej 222 km/h dhe të njëjtin e ka...
  Kronika27 Maj 2024
  Një përleshje ka ndodhur javën e kaluar më 22 maj në fshatin Gjonaj të Hasit, ku është përdorur edhe arma e zjarrit....
  Kronika27 Maj 2024
  Gjykata Themelore në Pejë e ka dënuar me 25 vite burgim Urim Hyseni, i cili akuzohej për vrasjen e nënës së tij...
  Të tjera
  Lajme28 Maj 2024
  Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Mitrovicës së Veriut, Nexhat Ugljanin, ka folur për FrontOnline për punën një vjeçare të kryetarëve të komunave veriore...
  Lajme28 Maj 2024
  Janë bërë një vit prej kur katër kryetarët kanë marr detyrat e tyre në katër komunat veriore të Kosovës. Lulzim Hetemi, Ilir...
  Lajme27 Maj 2024
  Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci ka thënë se avancimi i statusit të Kosovës në Asamblenë Parlamentare të NATO-s është një...
  Lajme27 Maj 2024
  Asambleja Parlamentare e NATO-s e ka miratuar të hënën rekomandimin për avancim të statusit të Kosovës nga anëtare vëzhgues në anëtare të...
  Sport27 Maj 2024
  Ermal Krasniqi është vetëm një hap larg transferimit te Sparta Praga. Reprezentuesi i Kosovës që është aktualisht pjesë e Rapid Bukureshtit, do...
  Lajme27 Maj 2024
  Ramush Haradianj, kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka pretenduar të hënën se kryeministri i Kosovës Albin Kurti “është i...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.