[wp-story]

Kronika

Tragjike: Dy fëmijë bien në një pus në Milloshevë, njëri nxirret i vdekur tjetri ende i zhdukur

Tragjike: Dy fëmijë bien në një pus në Milloshevë, njëri nxirret i vdekur tjetri ende i zhdukur
16:20 | 16 Qershor 2020

Një fëmijë ka humbur jetën dhe një tjetër është duke u kërkuar nga ekipet e shpëtimit pasi dyshohet se kanë rënë në në puset në Milloshevë.

Rastin e ka konfirmuar për Front Online, zëdhënësi i policisë, Daut Hoxha.

Njoftimi i plotë

Me datë 16.06.2020 rreth orës 15:00, Policia ka pranuar informaten se në fshatin Milloshevë dyshohet se dy fëmijë kanë rënë në një pus.

Policia me njesitet e saj ka dal në vendin e ngjarjes, si dhe ka njoftuar ekipet e emergjencës.

Ekipi mjekesor ka konstatuar vdekjen e një femiu rreth 10/12 vjeqar i nxjerrur nga pusi.

Po ashtu janë njoftuar ekipet e kërkim shpëtimit për nxjerrjen edhe të një fëmiu tjeter i cili dyshohet të ketë rënë ne pusë/ ujë./Front Online/

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera