×
Etiketë: tragjike
Lajme25 Shtator 2020
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Minierën e Trepçës-njësia në Leposaviq. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një punëtor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Kryeinspektori i Komisionit të Pavarur për...
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
73 vjeçarja Mendije Dumani ka humbur jetën me datën 3 shtator në kapin famëkeq Al Hol në Siri, ku janë të vendosur familjarët e luftëtarëve të grupit terrorist ISIS. Dumani është gjyshja e Evës 14-vjeçare,...
Bota/Rajoni25 Gusht 2020
Një 26-vjeçar është mbytur ditën e sotme në Gjirin e Lalëzit në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:15, tek Gjiri i Lalëzit, ku 26-vjeçari, banues në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë...
Bota/Rajoni21 Gusht 2020
Ngjarje shokuese është ajo me të cilën është zgjuar Korfuzi mëngjesin e sotëm. Mediat greke bëjnë me dije se një foshnjë katër muajshe humbi jetën pasi e ëma e la të flinte me një biberon...
Bota/Rajoni13 Gusht 2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. Në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ rreth orës 04:30 pacienti me iniciale Xh.K, 29 vjeç është hedhur nga kati i 3 ku për pasojë ka...
Kronika02 Korrik 2020
Një fëmijë ka vdekur si pasojë e një aksidenti, mëngjesin e djeshëm rreth orës 10:00, në Mamushë Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. Krasniqi tha se fëmija ka rrëshqitur dhe...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Regjisori dhe filantropi i njohur Steve Bing ka vdekur në moshën 55-vjeçare. Mediat e huaja shkruajnë se producenti i njohur u vetëvra duke u hedhur nga kati i 27 i ndërtesës në lagjen “City Century”...
Lajme17 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka ngushëlluar familjen e dy fëmijëve që humbën dje jetën në fshatin Milloshevë të Komunës së Obiliqit, raporton Front Online. Telegrami i ngushëllimit: Jemi thellë të prekur nga...
Lajme16 Qershor 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas ngjarjes tragjikë që ndodhi sot në Milloshevë të Obiliqit, ku dy fëmijë humbën jetën tragjikisht në liqen. Me anë të një postimi në Facebook, Hoti u ka...
Kronika16 Qershor 2020
Një fëmijë ka humbur jetën dhe një tjetër është duke u kërkuar nga ekipet e shpëtimit pasi dyshohet se kanë rënë në në puset në Milloshevë. Rastin e ka konfirmuar për Front Online, zëdhënësi i...
Kronika16 Qershor 2020
Një fëmijë 5 vjeçar nga fshati Kushnin i Prizrenit ka vdekur sot në QKUK, ku po trajtohej pas lëndimeve që kishte marrë tri javë më parë. Përkatësisht, 5 vjeçari më 27 maj 2020 ishte lënduar...
Lajme15 Qershor 2020
Dy ngjarje tragjike tronditën dje Dukagjinin, sot bëhet varrimi i 20 vjeçares që u gjetë e vdekur në Gllogjan E diela që iku ishte mjaftë e kobshme për Dukagjinin. Dy ngjarje shumë të dhimbshme ndodhën...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.