Lajme

Thaçi tek Veseli: Në shtëpinë e vëllait të gjakut të luftës

Thaçi tek Veseli: Në shtëpinë e vëllait të gjakut të luftës
11:42 | 08 Korrik 2020

Në mëngjes u raportua për një vizitë të presidentit Thaçi dhe bashkëluftëtari Sami Lushtaku tek i pari i PDK-së, Kadri Veseli.

Fotografitë ishin publikuar nga një familjar i Veselit, mirëpo vizitën tani e konfirmoi edhe Thaçi.

“Mbrëmë, me bacën Fazli dhe nënën Ajshe, në shtëpinë e Kadriut, vëllait të gjakut të luftës”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera