Lajme

Thaçi nuk është kthyer në Kosovë, dalin fotot nga restoranti i njohur

Thaçi nuk është kthyer në Kosovë, dalin fotot nga restoranti i njohur
16:44 | 26 Qershor 2020

Presidenti Hashim Thaçi mbërriti në Tiranë rreth mesditës. Ai ndodhej në Vienë prej dy ditësh, kryeqyteti austriak ishte ndalesa para nisjes për në washington, por ngritja e akuzave ndaj tij e la në mes këtë vizitë.
Ndërsa pritej që të shkonte direkt në Kosovë, Presidenti Thaçi zbriti në Tiranë e më pas i është drejtuar jugut të Shqipërisë.

Top Channel ka siguruar fotot e tij në një restorant të njohur ku Presidenti dhe shoqruesit e tij kanë drekuar në një restorant në Ardenicë nga ku është larguar në orën 16.15 minuta.>

Presidenti ka qëndruar për mbi një orë në ambjentet e brendshme të restorantit larg vështrimit të klientëve të tjerë. Të dielën në mbrëmje ai ka premtuar se do të jetë në Prishtinë dhe do të flasë nga zyra e tij.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera