[wp-story]

Bota/Rajoni

Të shtëna me armë në Tiranë, gjenden 2 motra të vdekura në banesë

Të shtëna me armë në Tiranë, gjenden 2 motra të vdekura në banesë
11:22 | 31 Dhjetor 2020

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotmë në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një person ka qëlluar për vdekje 2 motra.

Mësohet se autori është një shqiptar i Maqedonisë, i dashuri i njërës prej viktimave,i cili ka qëlluar ndaj 2 motrave pasi e dashura e tij nuk ka pranuar të vazhdojë lidhjen me të.

Autori dyshohet të jetë Përparim Tela, ndërsa bëhet me dije se është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Policia është vënë në lëvizje dhe po punon për kapjen e tij.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera