×
Etiketë: rezultuar
Lajme08 Shtator 2020
Haki Abazi i Vetëvendosjes tha se mos shkuarja e Thaçit e bëri të pa mundur që ai t’i dërgoi në Washington “thikat”.Abazi shtoi se nëse Thaçi nuk do ishte tek ura e Mitrovicës në Qershor...
Bota/Rajoni23 Korrik 2020
Nga të gjithë personat e infektuar me koronavirus në muajt e fundit, Milko Mieles është ai që ka kaluar karantinën më të gjatë: më shumë se 3 muaj. Italiani jeton i izoluar që nga 17...
Lajme23 Korrik 2020
Kreu i PDK’së, Kadri Veseli ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, kanë konfirmuar burime të Gazetës Express. Deri më tani Veseli nuk ka njoftuar se është konfirmuar pozitiv, derisa, të heshtur gjatë të enjtes...
Lajme19 Korrik 2020
Edhe sot të gjitha rezultatet e testeve për COVID-19 të qytetarëve të Malishevës kanë rezultuar negative, duke e ruajtur stabilitetin e situatës me koronavirus në këtë komunë. Rezultatet e testeve për ditën e sotme janë...
Lajme16 Korrik 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi po vazhdon intervistimin nga Zyra e Prokurorisë së Specializuar në Hagë, ndërkohë, para ndërtesës së Gjykatës Speciale po vazhdojnë të qëndrojnë qytetarët në mbështetje të Thaçit dhe luftës së UÇK-së....
Lajme16 Korrik 2020
Deputetja e AAK’së, Teuta Haxhiu ka njoftuar se vajza e saj bashkë me disa kolegë që kishin punuar si vullnetarë në Repartin e Emergjencës janë konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Temperaturat në Arktikun siberian arritën nivele rekord në qershor me disa zona ku termometri shkoi deri në 10 gradë Celsius. Shkencëtarët thonë se i nxehti ka ndihmuar zjarret në rajon duke rezultuar në çlirimin e...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...
Lajme16 Qershor 2020
Policia e Kosovës thotë se prej kur janë raportuar rastet e para me coronavirus në Kosovë, numri i zyrtarëve policorë të cilët nga fillimi deri më datë 14 qershor kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 është...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.