Lajme

Deputetja tregon se vajza e saj dhe një grup vullnetarësh në QKUK kanë rezultuar pozitiv me COVID 19

Deputetja tregon se vajza e saj dhe një grup vullnetarësh në QKUK kanë rezultuar pozitiv me COVID 19
11:53 | 16 Korrik 2020

Deputetja e AAK’së, Teuta Haxhiu ka njoftuar se vajza e saj bashkë me disa kolegë që kishin punuar si vullnetarë në Repartin e Emergjencës janë konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur deputetja e AAK’së përmes një shkrimi në Facebook.

E njëjta ka bërë të ditur se vajza e saj dhe vullnetarët tjerë kishin që katër muaj që po ndihmonin në emergjencë.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera