×
Etiketë: ndan
Auto25 Qershor 2020
Elon Musk poston imazhin e rezervuarëve të karburantit për artizanale hapësinore të dizajnuara për të çuar njerëzit në Mars. Elon Musk ka zbuluar detaje të reja të artizanatit hapësinor Starship të SpaceX, të cilat kompania...
Lajme18 Qershor 2020
Qendra Klinike dhe Universitare e Kosovës ka ndarë rreth 140 mijë euro për furnizim me pelena për një përdorim për fëmijë dhe të rritur, raporton Express. Përmes njoftimit për kontratë, QKUK’ja ka bërë me dije...
Lajme17 Qershor 2020
Presidenti Hashim Thaci ka nderuar me Urdhrin “Hero i Kosovës” ish-eprorin e UCK-së, Shabana Dragajn. Përmes një statusi në FCB, Thaci ka thënë se Dragaj nuk kurseu asgjë për lirinë e Kosovës, duke punuar më...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.