×
Etiketë: anën
Lajme20 Shtator 2020
Ramush Haradinaj, kryetari i AAK-së ka komentuar rastin e dosjeve të Gjykatës Speciale Haradinaj përmes një postimi në facebook tha se padrejtësisht po krijohet përshtypja se Kosova është rreshtuar në anën e kundërt të drejtësisë.Ai...
Ekonomi18 Shtator 2020
Përfaqësues të Ministrisë së Financave kanë thënë se së shpejti pritet udhëzimi administrativ për heqjen e pagesës së tatimit, që ishte si kush për regjistrimin e automjeteve. Por, në anën tjetër përfaqësuesit e komunave po...
Lajme19 Gusht 2020
Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka folur rreth takimit të paralajmëruar të 2 shtatorit në Shtëpinë e Bardhë me palën serbe, me ndërmjetësimin e SHBA-së. Ai në DebatPlus të TV Dukagjinit ka bërë të ditur...
Lajme30 Qershor 2020
Ish-bashkëpartiaku i Kurtit, Dardan Molliqaj, ka folur pas zhvillimeve të fundit politike në vend të nxitura nga bërja publike e aktakuzës për Thaçin e Veselin nga Prokuroria Speciale e Hagës. Molliqaj thotë se tash e...
Lajme26 Qershor 2020
Policia e Kosovës pas publikimit të informacionit se në autostradën Prishtinë – Prizren një veturë ecë në kahjen e kundërt të drejtimit të lëvizjes dhe rrezikon edhe pjesmarrësit e tjerë në komunikacion, thotë se ka...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka folur për aktakuzat e Speciales për Thaçin e Veselin. Në Kuvendin e Shqipërisë, Rama ka thënë se në 21 vite, udhëheqësit e Kosovës janë akuzuar si individë me dy koka....
Lifestyle19 Qershor 2020
Logoja e një marke është diçka që i bën rrobat që ju vishni të njohshme, dhe për fat të keq në kohët e sotme moderne është bërë një simbol i statusit. Është interesante që logoja...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.