Lajme

Shpend Ahmeti ‘tallet’ me seancën e Kuvendit

Shpend Ahmeti ‘tallet’ me seancën e Kuvendit
19:28 | 23 Qershor 2020

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reagur për seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës.

“Seriozisht a, kjo seancë e Kuvendit….” ka shkruar Ahmeti në twitter duke shtuar me hashtag “khuuuuu”.

Kuvendi i Kosovës nga ora 10:00 ka vazhduar seancën plenare të mbetur në gjysmë nga hera e kaluar, ndërsa pas saj ka filluar punimet me seancë të re, gjatë së cilës po raporton kryeministri për heqjen e reciprocitetit dhe dialogun me Serbinë.

Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete

Të tjera