[wp-story]

Front TV

Selimi: Hoti ndoshta e ndjen përgjegjësi t’i raportojë vetëm Thaçit e Listës Serbe, por duhet edhe Kuvendit

Selimi: Hoti ndoshta e ndjen përgjegjësi t’i raportojë vetëm Thaçit e Listës Serbe, por duhet edhe Kuvendit
16:08 | 17 Qershor 2020

Pas mbledhjes se kryesisë së Kuvendit është deklaruar edhe shefi i Grupit Parlamentar të Vsw, Rexhep Selimi, raporton Front Online.

Ky tha se Hoti e ka për obligim t’i raportojë Kuvendit para shkuarjes në Uashington dhe jo vetëm Thaçit e Listës Serbe.

“Duhet t’i raportojë Kuvendit. Një kryeministër ilegal dhe jo legjitim e shfaqi përsëri vetën. Me votat e të gjithë anëtarëve te kryesisë e ftuam që ai të tregojë për atë që do të flas në Uashington. Ai ndoshta e ndjen përgjegjësi ti raportojë vetëm Thaçit, Listës Serbe, por e ka për obligim t’i raportojë edhe Kuvendit”, theksoi ai./Front Online/

 

Direkt: Deputeti i VV-së, Rexhep Selimi deklarohet për medie

Direkt: Deputeti i VV-së, Rexhep Selimi deklarohet për medie

Δημοσιεύτηκε από Front Online στις Τετάρτη, 17 Ιουνίου 2020

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera