×
 • Lajme
 • Lajme

  Selimi: Edhe këtë herë lufta e UÇK-së do të dëshmojë pastërtinë e saj

  FrontOnline
  13 Korrik 2020

  Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, ka përkrahur presidentin Hashim Thaçi në rrugën e tij para drejtësisë, ku do të paraqitet sot në Hagë për intervistim.Selimi ka shkruar se edhe këtë herë UÇK-ja do ta dëshmojë pastërtinë e saj.

  Postimi i plotë:

  Edhe këtë herë, si çdo herë tjetër, lufta e UÇK-së do të dëshmojë pastërtinë e saj. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi e ka sot një sfidë para vetës: ta mbrojë luftën e drejtë të popullit shqiptar të Kosovës për liri, përballë së cilës padyshim se do të del faqebardhë. Mirënjohës për jetë kontributit dhe sakrificës së luftëtarëve të lirisë për çlirimin e Kosovës.

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa
  Nga Rubrika
  Lajme14 Prill 2024
  Irani ka kërcënuar çdo vend i cili i mundëson Izraelit që përmes hapësirës së tyre ajore të kryejnë sulme ndaj Iranit. Paralajmërimi...
  Lajme13 Prill 2024
  Ish- kryeinspektori AKI-së, Burim Ramadani menjëherë pas nisjes së dronëve iranian drejt Izraelit u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që gjenden...
  Lajme13 Prill 2024
  Irani ka nisi një sulm ndaj Izraelit, duke i përdorur dhjetëra dronë, raporton Front Online. Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu tha se Izraeli...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Mediat izraelite kanë njoftuar se Irani ka nisur dronë drejt Izraelit. Kjo është konfirmuar nga zëdhënësi i Forcave Mbrojtëse të Izraelit, Daniel...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Autoriteti Rregullator i Aviacionit Civil Jordanez ka njoftuar të shtunën se hapësira ajrore e vendit do të mbyllet përkohësisht për të gjithë...
  Lajme13 Prill 2024
  Në organizimin e aktivisteve të shoqërisë civile nga Ferizaj së bashku me përfaqësues nga Komuna e Ferizajt, Policia e Kosovës, përfaqësues nga...
  Lajme13 Prill 2024
  Me qëllim të marrjes së propozimeve vërejtjeve dhe rekomandimeve, Komisioni parlamentar për media, mbajti në Pejë dëgjim publik për projektligjin për KPM-në....
  Lajme13 Prill 2024
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar perseri pas vrasjes së Erona Coklit, 21-vjeçares, nga ish-bashkëshorti i saj në Ferizaj dje, në...
  Lajme13 Prill 2024
  I dërguari i Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor, Miroslav Lajçak, ka marrë pjesë në Forumin e Delfit në Greqi. Ai aty ka...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.