×
Etiketë: pastërtinë
Lajme13 Korrik 2020
Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, ka përkrahur presidentin Hashim Thaçi në rrugën e tij para drejtësisë, ku do të paraqitet sot në Hagë për intervistim.Selimi ka shkruar se edhe këtë herë UÇK-ja do ta dëshmojë...
Lajme24 Qershor 2020
Lideri i LVV’së, Albin Kurti ka folur para mediave para selisë së partisë, pas lajmit për aktakuzë nga Prokurori i Specializuar për presidentin Hashim Thaçi dhe kreun e PDK’së, Kadri Veseli. Kurti ka thënë se...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.