×
 • Lajme
 • Lajme

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa

  FrontOnline
  27 Qershor 2022

  Aqua Fafa është një hotel super luksoz i cili hap dyert për herë të parë tash me 1 korrik është venë në dispozicion të klientëve të “Sharr Travel”.

  Aqua Fafa është pjesë e rrjetit të hoteleve më luksoze në Shqipëri FAFA. Duke e rezervuar pushimin tuaj vetëm përmes “Sharr Travel” për 60 euro ju do të merrni pakon Al Inclusive, ku në këtë çmim është përfshirë akomodimi në dhomën e hotelit me pesë yje, mëngjesi, dreka, Snack, Darka, pije alkoholike dhe jo alkoholike pa limit, pishina, plazhi, Fitnes Center, Mini club për fëmijët, muzikë, animacion, por edhe shumë surpriza tjera të cilat “Sharr Travel” i ka enkas për klientët e saj. Për të kapur ofertën ju mund të kontaktoni direkt në zyrat e kompanisë “Sharr Travel” në Prishtinë, Suharekë, Prizren, por edhe përmes numrave të telefonit që i gjeni më poshtë.

  038/610-015

  049/610-015

  044/610-015

  044/542-029

  029/224-016

   

  Edoni i shokuar teksa Lugati i tregon diçka për Artanin
  Nga Rubrika
  Lajme04 Tetor 2023
  Kryetari i Kryeqytetit, Përparim Rama ka marr vendim për ndryshimin e rrjetit të linjave dhe itenerareve të transportit publik që ofrohet nga...
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Bekë Berisha, ka kërkuar plotësimin e kërkesave të Policisë së Kosovës dhe zgjidhjen e...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka thënë të mërkurën e Shtetet e Bashkuara janë të gatshme ta këshillojnë Kosovën në hartim...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arben Gashi ka reaguar pas deklaratës së ministrit të Financave, Hekuran Murati...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Ambasadorët e Bashkimit Evropian këtë të mërkurë kanë arritur marrëveshje finale mbi reformat në politikat e migracionit. “Ambasadorët e BE-së janë pajtuar...
  Lajme04 Tetor 2023
  Kuvendi i Kosovës ka miratuar Projektligjin nr.08/L-212 për shëndet riprodhues dhe fertilizim të asistuar mjekësor. Nga 85 deputetë të pranishëm në sallë,...
  Lifestyle04 Tetor 2023
  Organizëm më rezistent kanë njerëzit me grupin e gjakut 0. Kanë më pak shanse të vuajnë nga sëmundje kardiovaskulare, si goditje në...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ambasadori i ShBA-së në Beograd, Christopher Hill tha se është e nevojshme të formohet Asociacioni Komunave Serbe. “Mendoj se janë pikërisht ata...
  Lajme04 Tetor 2023
  Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, i ka dërguar një telegram ngushëllimi homologes italiane Giorgia Meloni, për aksidentin në Venecia ku vdiqën 21...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.