Lajme

Sekretari i OVL-UÇK-së: Nëse shteti nuk merr masa ndaj këtyre kriminelëve, ne veprojmë vetë

Sekretari i OVL-UÇK-së: Nëse shteti nuk merr masa ndaj këtyre kriminelëve, ne veprojmë vetë
11:56 | 25 Shtator 2020

Sekretari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, është deklaruar për aksionin e EULEX-it në zyret e tyre.

Ka thënë se nëse shteti nuk merr masa ndaj këtyre siç i quan ai kriminelë, atëherë, do të veprojnë vetë.

“Kryetari ka mbet në zyre dhe nuk po na e hap as telefonin me siguri nuk po e lëne me hap telefonin. Kanë filluar t`i largojnë krejt prej zyres. Gucatin e paskan mbajt brenda”, tregoi ai, raporton Front Online.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera