×
Lajme09 Gusht 2020
Kosova po vazhdon përballjen e vështirë me pandeminë e koronavirusit.Vetëm dje në vendin tonë janë konfirmuar edhe 190 raste të reja me...
Lajme08 Gusht 2020
Tensionet midis Izraelit dhe Iranit janë rritur me shpejtësi ditët e fundit, ndërsa forcat izraelite përballen me militantët e mbështetur nga Irani...
Lajme08 Gusht 2020
Shpetim Krasniqi 21 vjeqar nga fshati Begaj i Vushtrrisë, disa muaj më herët është diagnostifikuar me Leukemi Akute. Shpetimi ishte trajtuar më...
Nga Rubrika
Lajme08 Gusht 2020
Ish-gjenerali i UÇK-së, Imri Ilazi, është ndaluar të shtunën nga autoritet policore të Turqisë, si pasojë e një liste të re që...
Lajme08 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka bërë deklarimin e pasurisë së tij për Agjencionin Kundër Korrupsionit (AKK)Haskuka në emër të...
Lajme08 Gusht 2020
Secili nga banorët e fshatit të Karaçevës ishin duke u marrë me punët e tyre të përditshme, pasditen e së premtes, kur...
Lajme08 Gusht 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot vizitoi shqiptarët në Luginë për të parë gjendjen epidemiologjike atje dhe nevojat e shqiptarëve në përballjen...
Lajme08 Gusht 2020
Stuhi e madhe ka qenë sot në komunën e Shtimes. Për pasojë, në fshatin Reçak janë shkaktuar goxha dëme materiale. Ato kryesisht...
Lajme08 Gusht 2020
Në komunën e Malishevës gjatë ditës së sotme ka mbretëruar një mot më i ligë. Në orët e pasditës fryma e madhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.