×
Lajme09 Gusht 2020
Ish-kryeministri Kurti, që së fundmi është pasivizuar, u rikthy sot me një shkrim në Facebook, duke kritikuar prindërit dhe fëmijët që nuk...
Lajme09 Gusht 2020
Brenda kabinetit të Avdullah Hotit po zhvillohen përplasje të njëpasnjëshme. Pasi ministrat nga AAK’ja e kritikuan shefin e Qeverisë, tash zëvendëskryeministrit Driton...
Lajme09 Gusht 2020
Java e fundit e muajit korrik, shënoi fillimin e rritjes së numrit të vdekjeve në Kosovë të pacientëve të infektuar me koronavirus....
Nga Rubrika
Lajme09 Gusht 2020
Valon Vehapi, qytetar i komunës së Prizrenit, ditë më parë humbi babain e tij si pasojë e COVID-19. Vehapi përmes një statusi...
Lajme09 Gusht 2020
Gratë ose burrat jashtëmartesorë, me para të Shtetit, do të kenë mundësi të shkojnë t’i shohin të dashurit e tyre në Hagë,...
Lajme09 Gusht 2020
Javë më parë në kuadër të dialogut me Serbinë, kryeministri Avdullah Hoti, bashkë me delegacionin e Kosovës kanë rifilluar dialogun në Bruksel....
Lajme09 Gusht 2020
Policia e Kosovës njofton se gjatë 24-orëve të fundit 16 persona nuk kanë respektuar masat e vendosura nga qeveria, që kanë për...
Lajme09 Gusht 2020
Komisioni e dha dritën jeshile para dy vjetëve. Tani edhe  Parlamenti Evropian i thotë po liberalizimit të vizave. Por, përgjigjet pozitive të...
Lajme09 Gusht 2020
Tash e dy dekada, banorët e fshatit të Karaçevës pothuajse janë lënë pas dore nga institucionet e Kosovës. Ndërkohë që janë pa...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.