×
Lajme08 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka bërë deklarimin e pasurisë së tij për Agjencionin Kundër Korrupsionit (AKK)Haskuka në emër të...
Lajme08 Gusht 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot vizitoi shqiptarët në Luginë për të parë gjendjen epidemiologjike atje dhe nevojat e shqiptarëve në përballjen...
Lajme08 Gusht 2020
Stuhi e madhe ka qenë sot në komunën e Shtimes. Për pasojë, në fshatin Reçak janë shkaktuar goxha dëme materiale. Ato kryesisht...
Nga Rubrika
Lajme08 Gusht 2020
Një rrahje ka ndodhur rreth orës 18:00 në lagjen “Tophane” në Prishtinë. Dyshohet se një person gjatë rrahjes është therrur me thikë....
Lajme08 Gusht 2020
Ka vdekur edhe një person nga koronavirusi në Kosovë. Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook, zëdhënësi i Komunës së Fushë...
Lajme08 Gusht 2020
Deputeti i PDK-së, Hajredin Kuçi ka deklaruar se ka në pronësi një shtëpi në vlerë prej 163 mijë e 800 euro, si...
Lajme08 Gusht 2020
Deputeti nga Partia Demokratike e Kosovës, Bekim Haxhiu, e ka kërkuar dorëheqjen e kryetarit të Komunës së Kamenicës, pas hyrjes së disa...
Lajme08 Gusht 2020
Një person është gjetur pa shenja jete brenda një veture sot në Prishtinë. Rasti ka ndodhur saktësisht në fshatin Koliq, lagjja “Peraj”....
Lajme08 Gusht 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, u takua sot me komandantin e KFOR’it, Gjeneral Majorin Michele Risi, për të diskutuar lidhur...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.